Про компанію

Затишний мобільний салон як позбавлення від стресів транспортування

Мобільний салон Зоохолівуд приходить до Вас для надання професійних послуг зі стрижки собак та кішок у Києві й області. Наш мобільний салон повністю обладнаний для того, щоб побалувати Вашу собаку чи кішку розкішними шампунями, гідротерапією, масажем, попіклуватися про здоров'я зубів, забезпечити догляд за кігтями та вушками, а також багато іншого. Наші професійні грумери принесуть радість від стрижки та догляду собакам та кішкам прямо біля порогу Вашого помешкання!

Ваш улюбленець буде радувати Вас довше

Як досвідчений та турботливий власник собаки чи кішки, Ви розумієте, що регулярний догляд за Вашим улюбленцем веде до психічного та фізичного благополуччя його існування. Завдяки нашому мобільному салону, Ви зберігаєте душевний спокій свій та Вашої сім'ї як і тварина, яка не буде страждати від зайвого занепокоєння далеко від дому. Зоохолівуд слідкує за самопочуттям своїх чотириногих клієнтів та здійснює стрижку собак і кішок у Києві дотримуючись усіх індивідуальних особливостей догляду за Вашим улюбленцем. Наше перевірене обслуговування гарантовано дає Вашому улюбленцю максимальний запас здоров'я, безпеки та комфорту.

Ніжні, органічні продукти

Усі наші натуральні продукти безпечно і м'яко очищують Вашу собаку чи кішку без якихось побічних эфектів, таких як сухість шкіри або алергічні реакції. Вам не доведеться турбуватися про те, щоб їдкий шампунь не жалив очі Вашого улюбленця або висушував їх шкіру. Миючі засоби у нашому мобільному салоні не порушують безпеку оточуючого середовища. Наші органічні продукти не залишають шкідливих залишків у грунті або воді. Набір шампунів, кондиціонерів та інструментів зручно підбирається так, щоб дати Вашому улюбленцю високоякісні стрижку та загальний зовнішній вигляд.

Зручне планування, яке працює для Вас

Мобільний салон Зоохолівуд, крім одноразової стрижки собак і кішок у Києві та області, пропонує індивідуальні графіки догляду, які відповідають Вашим потребам та розкладу дня. Зручно сидячи у себя вдома чи офисі Ви можете узгодити з нами час прийому та замовити персоналізований графік догляду або стрижки Вашої собаки чи кішки з будь-яким набором парикмахерських послуг.

Презентація компанії Зоохолівуд (завантажити, 22Мб)

Наші сторінки: ВКонтакте і Facebook