Чистка вух

Чистка вух домашніх улюбленців є однією з необхідних процедур. Згідно правил догляду за тваринами чистку вух необхідно проводити регулярно, раз на два (три) тижні, але для коротковухих собак набагато частіше. Найбільш сприятливий час для чищення вух - перед миттям.

Чистка ушей Киев стрижка собак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо з вказаною періодичністю не проводити чистку вушної раковини, в якій накопичуються виділення (вушна сірка), пил, кліщі - це може призвести до розвитку різного роду інфекцій. Також з вушної раковини необхідно вискубувати волосся, який сприяє скупченню пилу і вушної сірки.

Не слід застосовувати для чищення вух собаки перекис водню, який може призвести до опіку і запалення слухового проходу.

Якщо регулярно не чистити вуха, це може призвести до запалення, яке супроводжується почервонінням органу слуху. Ваш вихованець починає постійно його чесати, трясти головою і тертися вухом про всілякі предмети. У даному випадку необхідно терміново звернутися до ветеринара.

Звертайтеся до наших фахівців і Ваш улюбленець буде чистим і здоровим. Ми надамо Вам консультацію і допоможемо Вашому улюбленцю.

Замовити стрижку собак у Києві або замовити мобільний салон для Вашої кішки додому або квартири можна по телефонах 098-544-32-55, 099-528-77-02 або у розділі Контакти.