Миття шерсті

Стан шерсті і шкіри тварини є "дзеркалом" її внутрішніх органів. Порушення обміну речовин, незбалансоване харчування, відсутність правильного та своєчасного догляду за шерстю та шкірою тварини моментально відбивається на зовнішньому вигляді собаки. Невиразна, ламка, суха шерсть, рясне її випадання, наявність лупи або інших шкірних "болячок" - ось перші симптоми неправильного догляду за твариною.

Мытье шерсти собак Киев Купание собак

При відсутності правильного, повноцінного та збалансованого за всіма елементами і речовинами живлення не зможе компенсувати або замінити жоден косметичний препарат. Слід зазначити, що собаки, так само як і люди, мають індивідуальну мінливість і пристосовність. Тому те, що може підійти одному собаці, не завжди буде засвоюватися іншою. Всі собаки підлягають періодичній сезонній линці - зміні шкіряного покриву: стара шерсть відмирає і починає відростати нова, а значить, у нас є ще час, щоб виправити наші помилки!

"Втратити" шерсть або зіпсувати її можна буквально за тиждень, а от щоб виростити її здоровою і красивою, необхідний дуже тривалий проміжок часу. Іноді процес відновлення шкіряного покриву затягується на 6-12 місяців. Без відповідного харчування та догляду шерсть ніколи не зможе досягти тієї кондиції, яка необхідна для демонстрації Вашої собаки на виставці.

Як зберегти і підтримати за допомогою простих дій те, що ми маємо? Поради наших професіоналів допоможуть, як досвідченим власникам чотирилапих друзів, так і власникам-початківцям.

Замовити стрижку собак у Києві або замовити мобільний салон для Вашої кішки додому або квартири можна по телефонах 098-544-32-55, 099-528-77-02 або у розділі Контакти.