Обробка очей

Не менш важливим є щодня стежити за станом очей вихованця: веселий чи сумний погляд, чи немає виділень, які нерідко з'являються вранці в куточках очей. Якщо вранці є невеликі виділення у вигляді прозорого слизу - це нормально. Якщо є каламутні, гнійні виділення, скоринки, слизова білка очі почервоніла, ймовірно, в око потрапило чужорідне тіло або інфекція, можливо улюбленець захворів. Особливої уваги потребують очі деяких порід з підвищеною «слізливістю».

Обработка глаз стрижка собак Киев

У собак з підвищеною «слізливістю» утворюють навіть вологі смужки на щоках. Очі потрібно очищати один або два рази на день ватяним тампоном, змоченим теплою кип'яченою водою. Не пропустіть гострого запалення очей або помутніння рогівки. При гострому запаленні око напівзакрите і постійно сльозиться. Він дуже дратує собаку, яка часто чеше і тре запалене око.

Обработка глаз стрижка собак КиевДля обробки самих очей використовуйте тільки спеціальні краплі для очей. Уважно читайте інструкцію. Багато імпортних препаратів призначені для догляду за шкірою навколо очей і при попаданні в очі викликають сильну алергічну реакцію. Не використовуйте краплі, що призначені для людей, вони можуть викликати алергію (альбуцид).

Очі - самий тендітний орган і невміле поводження з ним дуже небезпечне.

Звертайтеся в наш мобільний салон і наші фахівці проведуть для Вас консультацію та допоможуть Вашому улюбленцю.

Замовити стрижку собак у Києві або замовити мобільний салон для Вашої кішки додому або квартири можна по телефонах 098-544-32-55, 099-528-77-02 або у розділі Контакти.