Обробка від кліщів та паразитів

Удаление клещей у собак в КиевеКінець літа, початок осені - найнебезпечніший сезон для Ваших вихованців. У цю пору блохи та кліщі активізуються, а це не тільки свербіж у місці укусу, а й алергія, дерматити, анемія. Крім цього, ці маленькі комахи можуть бути проміжними переносниками для певних видів глистів, переносниками збудників цілого ряду серйозних інфекційних захворювань (чума, туляремія тощо). Тому прогулянка на свіжому повітрі може доставити вашому чотириногому вихованцеві (а згодом і Вам) купу неприємностей. У результаті Ваш вихованець, по-перше, захворіє, а по-друге, запросто може відправитися на той світ завчасно.

Щоб такого не сталося, наш мобільний салон володіє цілим арсеналом ефективних засобів, безпечних для здоров'я тварин, достатньо простих і зручних у користуванні. Саме арсенал, бо застосування якогось одного виду "зброї" проти бліх та кліщів не завжди відразу дає стовідсотковий ефект.

Замовити стрижку собак у Києві або замовити мобільний салон для Вашої кішки додому або квартири можна по телефонах 098-544-32-55, 099-528-77-02 або у розділі Контакти.