Фарбування та мелірування шерсті

Мобільний салон ЗооХолівуд з радістю надасть Вам і цю послугу!

Фарбування і мелірування шерсті використовується для підтримки природного забарвлення тварини, приховування деяких недоліків, а також для створення неповторного, оригінального образу улюбленця.

Природне забарвлення шерсті (масть собаки або кота). Масть визначається переважаючим кольором шерсті. Шерсть може бути одного кольору, або може мати різні відтінки кольору. У одноколірних тварин на мордочці, шиї, лапках тощо можуть бути білі плями. У разі якщо забарвлення шерсті не відповідає вимогам стандарту цієї породи, її коригують фарбуванням.

Якщо Ви неординарна людина, якщо Ви любите сміливо проявляти свої бажання або просто розмальовувати життя оточуючих в яскраві кольори ... Пофантазуйте! Яким би Ви хотіли бачити свого песика чи кішечку?! За допомогою ексклюзивної стрижки та декоративного фарбування шерсті можна додати Вашому улюбленцю неповторний образ (наприклад ковбоя, спортсмена, рокера, джокера, плейбоя, Мальвіни, балерини тощо). Також, можна просто підкреслити індивідуальність улюбленця оригінальним малюнком на шерсті у вигляді місяця, зірочки, квіточки, різних написів, та хоч улюбленої марки автомобіля!

Хотілося б відзначити те, що в нашому салоні працюють тільки з елітною, професійною косметикою провідних торгових марок. Якість роботи і делікатний підхід приємно Вас порадують!

Замовити стрижку собак у Києві або замовити мобільний салон для Вашої кішки додому або квартири можна по телефонах 098-544-32-55, 099-528-77-02 або у розділі Контакти.