Підготовка до виставки

Професійний грумінг вкрай необхідний тваринам, які беруть участь у виставках. Але навіть власники собак і кішок, які не планують брати участь у виставках, також повинні проводити грумінг для своїх улюбленців. Через те, що грумінг не тільки дозволяє досягти прекрасного зовнішнього вигляду Вашого улюбленця, а й забезпечить профілактику різних шкірних захворювань.

З дитинства привчайте свого улюбленця до всіх необхідних процедур. Вихованець не повинен чинити опір, коли його миють, розчісують і проводять трімінг.

Грумінг виставкових собак і кішок набагато складніший. Пам'ятайте, що приводити в порядок шерсть треба за кілька тижнів до запланованої виставки, а не за день чи два. Якщо у Вас немає досвіду і Ви не орієнтуєтеся в стандарті породи, довіртеся нашому грумеру. Наш грумер допоможе підготувати Вашого улюбленця таким чином, що деякі його недоліки не будуть кидатися в очі експерту на виставці. Адже від цього залежать оцінки і титули Вашого улюбленця.

Досвід наших грумерів - це запорука Вашого успіху.

Замовити стрижку собак у Києві або замовити мобільний салон для Вашої кішки додому або квартири можна по телефонах 098-544-32-55, 099-528-77-02 або у розділі Контакти.