Стрижка кішок у мобільному салоні

Стрижка кішок з кожним днем стає все більш популярною. Незважаючи на те, що довгошерста кішка сама по собі дуже охайна, проте і вона не завжди може впоратися зі своєю шерстю. Оскільки така структура шерсті кішки. Однак, при сучасному ритмі життя, на це не вистачає часу. Чудовим виходом із цієї ситуації є стрижка кішок і котів у нашому мобільному салоні.

Стрижка кошек

Грумінг кішок є важливою умовою для підтримки гігієни і утримання кішки в гарному стані здоров'я. Стрижка котів не тільки стимулює кровообіг і покращує м'язовий тонус, але і знижує потрапляння сипучих волосин в шлунок кішки.

Кішки сильно линяють і залишають шерсть по всій квартирі, навіть якщо її регулярно вичісувати. Якщо регулярно підстригати кішку, то її шерсть стає коротшою і випадаючі шерстинки не заплутуються, їх можна вичесати, і вона не буде залишати шерсті на Ваших меблях і килимах.

Ковтуни шкодять здоров'ю тварини, заважають шкірі дихати, є осередком запальних процесів, що приносять кішці зайвий дискомфорт. Крім того , стрижка позбавить Вас від щоденних болісних розчісувань. Стрижка помітно полегшить Вашу щоденну працю з догляду за вихованцями.

Так само до Ваших послуг фарбування шерсті кішок, що дозволить вашому улюбленцю бути індивідуальним і неповторним серед численних родичів (дивіться розділ Фарбування і мелірування шерсті).

Стрижка кішок у нашому мобільному салоні приємно порадує Вас своєю якістю і турботливим ставленням до Вашого вихованця.

Замовити стрижку собак у Києві або замовити мобільний салон для Вашої кішки додому або квартири можна по телефонах 098-544-32-55, 099-528-77-02 або у розділі Контакти.