Триммінг і стрижка собак у Києві та області

Відповідальність за тих, кого ми приручили, полягає не тільки в тому, щоб їх годувати і вигулювати, а й у обов'язку стежити за самопочуттям і зовнішнім виглядом улюбленця. Адже стан шкіри та шерсті - важливі складові загального здоров'я вашого улюбленця. Триммінг і стрижка собак у нашому мобільному салоні - дозволить Вам заощадити час і отримати послуги найвищої якості в Києві і області.

Стрижка та триммінг собак - досить копітка і важка процедура, якщо не знати всіх нюансів її проведення для кожної породи. Професійні грумери прекрасно знають всі особливості проведення стрижки для різних порід собак і кішок, відпрацювали спеціалізовані методи і прийоми виконання стрижки домашніх вихованців. Деякі породи, наприклад шнауцери, - практично не линяють самостійно, тому при утриманні кілька разів на рік потрібно проводити процедуру видалення старого остевого шару шерсті. Для пуделів, бедлінгтон-тер'єрів та інших порід собак, шерсть яких не линяє самостійно, потрібно проводити стрижку з відчутною періодичністю, а жорсткошерстні тер'єри потребують систематичного триммінгу, для підтримки якісного зовнішнього вигляду. Не варто думати, що ці заходи мають виключно естетичне спрямування - для домашнього улюбленця - це, перш за все, гігієнічна процедура! Щоб зрозуміти всі нюанси проведення стрижки для кожної породи собак і кішок наші грумери провели сотні годин практичних робіт по догляду за шерстю. Це дозволяє їм досягати приголомшливих результатів. Як і у людей, виставкові заходи для собак знаходяться під впливом моди, за якою стежать наші фахівці. Тому, опинившись в їх руках - ваш песик або котик стане по -сучасному модним.

Існує кілька видів стрижки:

- Гігієнічна стрижка собак передбачає вистригання шерсті на мордочці, лапках (між пальчиками і подушечками), навколо статевих органів. Даний вид стрижки проводиться, залежно від породи 1-2 рази на місяць;

- Модельна стрижка собак хороша як сама по собі, так і як основа креативних авторських робіт наших грумерів, які розкривають індивідуальність Вашого вихованця;

- Виставкова стрижка собак набагато складніша, але не настільки, як  може здаватися. Пам'ятайте, що приводити собачу шерсть до ладу треба за кілька тижнів до запланованої виставки, а не за день чи два. Існують стандарти порід, яких необхідно дотримуватися при підготовці виставкових собак. Наші грумери допоможуть зробити стрижку або триммінг собаки таким чином, щоб деякі її недоліки не впадали в очі експерту на виставці.

Шерсть деяких порід собак необхідно не тільки підстригати, а й проводити процедуру триммінгу. Як згадувалося раніше, триммінг - це ручна і механічна обробка шерсті, в процесі якої вищипується відмерла і непередбачена по породі шерсть.

Переваги, які дає стрижка і триммінг собак у мобільному салоні:

- Стрижка собак поєднує купання і сушку;

- Ми використовуємо обладнання провідних виробників, таких як ARTERO;

- Всередині мобільного салону працює клімат-контроль, який дозволяє проводити стрижку собак і кішок в будь-який час року;

- Наш салон відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Замовити стрижку собак у Києві або замовити мобильный салон для Вашої кішки додому можна по телефонах 098-544-32-55, 099-528-77-02 або у розділі Контакти.