Укорочення кігтів

Підрізання кігтів дуже важливе. По мірі їх зростання наростає шкіра навколо кігтя і кровоносні судини, і незабаром буде неможливо підрізати кігті досить коротко так, щоб не пошкодити при цьому шкіру або судини.

Укорачивание когтейНеобхідно регулярно перевіряти довжину пазурів. Пам'ятайте, що пазурі на задніх лапках коротші, ніж на передніх. Кігтики, які не пігментовані (прозорі), під ними можна побачити рожеві кровоносні судини, що доходять майже до їх кінчиків. Судини, які не доходять до кінчика, показують нам, що кіготь довгий, так що можна спокійно його обрізати, не побоюючись пошкодити судини і викликати тим самим кровотечу. У пігментованих пазурах (чорного кольору), судин не видно, і місце, де слід відрізати, визначають на основі досвіду. При зростанні кігтя подовжується також і судина. Тому, якщо ви обріжете кіготь до нормальної довжини, Ви можете пошкодити і судинну сітку; найкраще обрізати пазур так , щоб він був трохи довше звичайного, і підстригти його ще раз через пару тижнів.

Вчасно і правильно підстрижені кігтики Вашого улюбленця є запорукою його здоров'я. Ми допоможемо Вашому вихованцеві завжди бути здоровим і відчувати себе комфортно .

Замовити стрижку собак у Києві або замовити мобільний салон для Вашої кішки додому або квартири можна по телефонах 098-544-32-55, 099-528-77-02 або у розділі Контакти.