Випрямлення шерсті

Кожна порода є індивідуальністю і має певні особливості. До деяких порід висуваються обов'язкові вимоги до шерсті, а саме - пряма шерсть або ділянки з прямою шерстю. Не можна сказати, що шерсть вищевказаних порід не пряма, просто вона могла бути піддана багатьом зовнішнім чинникам, які змушують волосся завиватися. Тому часто собакам випрямляють шерсть, але це не означає, що випрямлення шерсті необхідно робити лише для участі у виставках.

Є маса способів випрямлення шерсті (бальзами, шампуні, прасування і т.д.). Випрямлення шерсті різних порід мають свої секрети, якими володіють професійні грумери. Наведемо один приклад: якщо неправильно використовувати праску для випрямлення волосся Ви можете тільки нашкодити структурі волосся, після чого його необхідно буде відновлювати.

Звертайтеся в наш мобільний салон, і ми допоможемо Вашому вихованцеві бути чарівним і виглядати на всі 100%. Ми використовуємо тільки спеціалізовану техніку та косметику провідних компаній.

Замовити стрижку собак у Києві або замовити мобільний салон для Вашої кішки додому або квартири можна по телефонах 098-544-32-55, 099-528-77-02 або у розділі Контакти.