Головна > Послуги > Фарбування та мелірування шерсті

Фарбування та мелірування шерсті

Фарбування та мелірування шерсті

Фарбування і мелірування шерсті використовується для підтримки природного забарвлення тварини, приховування деяких недоліків, а також для створення неповторного, оригінального образу улюбленця.

Шерсть може бути одного кольору, або може мати різні відтінки. У одноколірних тваринок на мордочці, шиї, лапках можуть бути білі плями.

Якщо Ви любите сміливо проявляти свої бажання або просто розмальовувати життя оточуючих в яскраві кольори … Пофантазуйте! Яким би Ви хотіли бачити свого песика чи кішечку? За допомогою ексклюзивної стрижки та декоративного фарбування можна додати Вашому улюбленцю неповторний образ (наприклад ковбоя, спортсмена, рокера, джокера, плейбоя, Мальвіни, балерини тощо). Також, можна просто підкреслити індивідуальність улюбленця оригінальним малюнком на шерсті у вигляді місяця, зірочки, квіточки, різних написів, та хоч улюбленої марки автомобіля!

Хотілося б відзначити те, що в нашому салоні працюють тільки з елітною, професійною косметикою провідних торгових марок. 

Мобільний салон ЗооХолівуд приїде у зручний час та 100% не залишить Вас байдужими. Ваш вихованець опиниться в дбайливих та професійних руках нашого спеціаліста з грумінгу.