Головна > Послуги > Гігієнічний догляд і стрижка собак

Гігієнічний догляд і стрижка собак

Гігієнічний догляд і стрижка собак

Стрижка та тримінг собак – досить клопітка і важка процедура, якщо не знати всіх нюансів її проведення для кожної породи. Професійні грумери ЗооХолівуд прекрасно знають всі особливості проведення стрижки для різних порід собачок і котиків. Деякі породи, наприклад шнауцери, – практично не линяють, тому кілька разів на рік потрібно проводити процедуру видалення старого остевого шару шерсті. Для пуделів, бедлінгтон-тер’єрів та інших порід собак потрібно проводити грумінг з частою періодичністю, а жорсткошерстні тер’єри потребують систематичного тримінгу, для підтримки якісного зовнішнього вигляду.

Щоб зрозуміти всі нюанси проведення грумінгу для кожної породи вашого пухнастика наші грумери провели сотні годин практичних робіт по догляду за шерстю. Це дозволяє їм досягати приголомшливих результатів. Як і у людей, виставкові заходи для собак знаходяться під впливом моди, за якою стежать наші фахівці. Тому, опинившись в руках наших спеціалістів – ваш улюбленець стане по-сучасному модним та приголомшливим.

Переваги, які дає стрижка і тримінг собак у мобільному салоні:

🔥 Стрижка собак поєднує купання і сушку;

🔥 Ми використовуємо обладнання провідних виробників, таких як ARTERO;

🔥 Всередині мобільного салону працює клімат-контроль, який дозволяє проводити стрижку собак і кішок в будь-який час року;

🔥 Наш салон відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.