Головна > Послуги > Обробка очей

Обробка очей

Обробка очей

Дуже важливо майже щодня стежити за станом очей вашого пухнастого друга: веселий чи сумний погляд, чи немає виділень, які нерідко з’являються вранці в куточках очей. Якщо вранці є невеликі виділення у вигляді прозорого слизу – це нормально. Якщо є каламутні, гнійні виділення, скоринки, слизова білка очі почервоніла, ймовірно, в око потрапило чужорідне тіло або інфекція, можливо улюбленець захворів. Особливої уваги потребують очі деяких порід з підвищеною «слізливістю».

У собачок з підвищеною «слізливістю» утворюють навіть вологі смужки на щоках. Очі потрібно очищати один або два рази на день ватяним тампоном, змоченим теплою кип’яченою водою. Не пропустіть гострого запалення очей або помутніння рогівки. При гострому запаленні око напівзакрите і постійно сльозиться.

Для обробки самих очей використовуйте тільки спеціальні краплі для очей. Уважно читайте інструкцію. Багато імпортних препаратів призначені для догляду за шкірою навколо очей і при попаданні в очі викликають сильну алергічну реакцію. Не використовуйте краплі, що призначені для людей, вони можуть викликати алергію (альбуцид).

Очі – найтендітніший орган і невміле поводження з ним дуже небезпечне.

Мобільний салон ЗооХолівуд приїде у зручний час та 100% не залишить Вас байдужими. Ваш вихованець опиниться в дбайливих та професійних руках нашого спеціаліста з грумінгу.