Головна > Послуги

Комплексний догляд за собаками з стрижкою

Процедура грумінгу собак – це не тільки креативні стрижки, а цілий комплексний догляд, який виконується в першу чергу для гігієни вихованця. Знайти грумера для песика так само важливо, як для жінки – перукаря. І якщо ви зараз перебуваєте в пошуках місця, де можна підстригти собаку і зробити системний догляд, запрошуємо вас в наш в мобільний грумінг салон Зоохолівуд.

Гігієнічний догляд за собаками

Собака в будинку – це завжди весело і душевно. А ще – це велика відповідальність, в тому числі і про гігієну. Адже кожен господар хоче, щоб його чотирилапий друг доглянуто виглядав, приємно пахнув, був здоровим і щасливим.

Мобільний грумінг салон Зоохолівуд пропонує свої послуги по гігієнічному догляду за собаками. Наші грумери швидко і акуратно приведуть вашого хвостика в порядок, повернувши його шерстці красу і лиск.

Стриппінг жорсткошерстних собак

У жорсткошерстних собак природна линька ускладнена. До таких порід відносяться шнауцери, джек-рассел-тер’єри, гріффони та ін. Їх жорстке остеве волосся заважає відпадати підшерстку, з цієї причини наші чотирилапі друзі в період линьки потребують додаткового догляду.

Догляд за котиками

Незважаючи на те, що котячі від природи охайні, все одно вони потребують регулярної уваги, щодо їх зовнішнього вигляду. Чистка очей, вух, зубів, підрізання кігтів, купання і навіть стрижка – все це невід’ємні атрибути по догляду за кішками. І якщо почистити вуха і очі може практично кожен господар, то гігієнічна стрижка кота – це ціле випробування (причому не тільки для тварини).

Мобільний салон Зоохолівуд пропонує грумінг кішок – комплекс послуг, який спрямований на приведення шерсті та шкіри тварини у порядок.

Експрес-линька

Eкспрес-линька – це підготовка шерсті до ретельного вичісування спеціальними інструментами з подальшим купанням професійним шампунем і маскою з теплим ефектом обгортання, які відкривають пори і допомагають позбутися шерсті, що линяє.

Після купання  пухнастику при сушінні видмуть шерсть, що залишилася, бустером з одночасним прочісуванням і укладанням шерсті. За допомогою експрес-линьки грумери Зоохолівуд видаляють до 90% линявої шерсті. Цього ефекту вистачає на 2-3 місяці.

Стрижка та
тримінг собак

Догляд за
котиками

Обрізання
кігтів

Вичісування
шерсті

Фарбування та
мелірування

Миття та
сушка

Видалення
ковтунів

Обробка
очей

Випрямлення
шерсті

Чистка
вух

Чистка
зубів

Модельна
стрижка

Експрес-лінька

Відгуки ЗооХолівуд

Вже сотні клієнтів звернулися до нас, щоб змінити образ для своїх маленьких пухнастих друзів